Важко уявити життя у великому місті без послуг служби таксі, яка день у день займається перевезенням тисяч пасажирів. Кожен клієнт має різні фінансові можливості, тому служба таксі 8282 передбачила різні тарифні пакети. Найбільш доступним вважається тариф Економ.


Причини затребуваності таксі економ категорії

Високий попит на послуги доступного таксі обумовлений тим, що більшість жителів міста звикли пересуватися швидко, комфортно і недорого. У цій ситуації громадський транспорт їх мало приваблює порівняно з просторим та доглянутим салоном автомобіля. Саме з цієї причини середньостатистичні жителі міста віддають перевагу таксі економ класу.

У розпорядженні таксі 8282 є величезний автопарк із транспортом різної комфортабельності. Щодня служба перевезення виконує безліч замовлень по місту та за його межами, пропонуючи для клієнтів максимально доступну ціну за вибраним маршрутом.

На сьогоднішній день тариф економ включає такі розцінки:

 подача автомобіля – 40 грн.;
 вартість одного кілометра містом – 6,5 грн.;
 ціна одного кілометра поїздки за межами міста – 8 грн.;
 очікування пасажира – 2 грн.

Після прибуття машини на вказану адресу водій готовий безкоштовно почекати пасажира протягом двох хвилин. Подальший простий машини оплачується відповідно до перерахованих вище розцінок. Дізнатись точну вартість поїздки пасажир можна заздалегідь у диспетчера в момент оформлення заявки. Названа ціна не змінюється остаточно маршруту.


Як замовити таксі економ

Для виклику автомобіля за потрібною адресою можна скористатися коротким номером 8282. Дзвінок на вказаний номер безкоштовний. Під час розмови з диспетчером слід повідомити таку інформацію:

 номер телефону для зв'язку;
 адресу кінцевого пункту;
 побажання щодо рівня комфорту;
 час та місце подачі авто.

Перелічені дані необхідні для побудови маршруту та підрахунку підсумкової вартості. Для оплати послуг таксі можна використовувати готівку або безготівковий розрахунок. Співробітники таксі 8282 застосовують до пасажирів індивідуальний підхід, що дозволяє виконати всі запити з максимальною точністю.

Також для замовлення таксі за тарифом економ можна скористатися спеціальним додатком. Завантажити мобільний клієнт на свій смартфон можна з офіційного сайту компанії-перевізника. Програма сумісна з пристроями, що працюють на базі операційних систем Android та iOS.

До основних переваг додатка 8282 належать:

 можливість замовлення машини декількома кліками;
 прорахунок вартості поїздки до програми;
 прив'язка банківської картки для безготівкової оплати;
 відстеження місцезнаходження замовленого авто;
 бонуси та додаткові привілеї.

Програма не вимоглива апаратного забезпечення гаджета. Вона безпроблемно встановлюється та стабільно функціонує на всіх сучасних девайсах.


Гарантія безпеки для таксі класу економ

Замовляючи для поїздки таксі економ класу, клієнт може бути впевнений у абсолютній безпеці подорожі. Одним із ключових факторів є наявність великого досвіду у водіїв служби. Компанія 8282 досить довго працює на ринку пасажирських перевезень і містить у своєму штаті лише досвідчених співробітників з водійським стажем не менше трьох років.

При замовленні таксі економ пасажири можуть розраховувати на високоякісний сервіс. Для служби перевезення бажання клієнта – закон. Тому при прийомі на роботу однією з важливих вимог до таксистів є певні моральні якості. Всі водії уважні, коректні та доброзичливі щодо клієнта.

Тариф Стандарт

Тариф Комфорт