Для пасажирів, які звикли до найкращого, служба таксі 8282 готова запропонувати тариф «Комфорт». Така поїздка відрізняється підвищеною зручністю, безпекою та вигідною ціною. На замовлення клієнта подаються автомобілі з клімат-контролем, кондиціонером, подушками безпеки, електросклопідйомниками, системою автоматичного паркування, люком та багатьом іншим залежно від певної марки.


Способи замовлення таксі комфорт

Замовити комфортне авто за вказаною адресою можна кількома способами. Один з них – набрати короткий номер 8282 – безкоштовний дзвінок. Під час телефонної розмови диспетчеру необхідно повідомити такі дані:

 контактний номер телефону;
 місце подачі авто;
 пункт прибуття;
 рівень комфортності авто.

На основі цих даних співробітник служби складе маршрут та прорахує для клієнта остаточну вартість поїздки. Як альтернативу замовити таксі категорії комфорт можна за допомогою мобільного додатка. Відповідну програму необхідно заздалегідь завантажити з офіційного сайту перевізника.

Замовлення таксі через мобільний додаток зручне з таких причин:

 немає необхідності здійснювати телефонний дзвінок;
 миттєвий виклик машини за допомогою пари кліків;
 швидкий прорахунок вартості подорожі онлайн;
 актуальне відображення місцезнаходження автомобіля.

Розплатитися за послуги перевезення можна готівкою або банківською карткою в режимі он-лайн. Якщо клієнт хоче зробити оплату за безготівковим розрахунком, необхідно попередити про це диспетчера заздалегідь. При використанні мобільного додатка пасажир може отримувати додаткові вигоди: вибір класу авто, безліч додаткових функцій, швидке завантаження та безпроблемне встановлення програмного забезпечення.


Умови поїздки за тарифом комфорт

При замовленні машині з максимальним рівнем комфорту для пасажирів діють такі ціни:

 подача машини – 60 грн.;
 вартість одного кілометра у межах міста – 8 грн.;
 ціна за кілометр за межами міста – 9 грн.;
 очікування клієнта – 2 грн.

Водій таксі 8282 готовий безкоштовно зачекати на пасажира протягом трьох хвилин. Проста машина більше трьох хвилин оплачується відповідно до вищевказаних тарифів. З актуальними розцінками можна ознайомитись самостійно на офіційному сайті служби таксі 8282.


Чому варто користуватись тарифом таксі комфорт?

При замовленні тарифу комфорт клієнту надаються такі вигоди:

 прибуття машини протягом п'яти хвилин;
 пристойний зовнішній вигляд транспорту;
 доглянутий та чистий салон;
 уважні та ввічливі водії;
 мінімальна тривалість подорожі;
 прийнятна ціна.

У штаті компанії 8282 працюють досвідчені таксисти з водійським стажем понад три роки. Вони практикують дбайливий стиль водіння, що гарантує пасажирам високий рівень безпеки та комфорту. Всі водії мають певні моральні якості, такі як тактовність, уважність, доброзичливість і ввічливість.

У таксі 8282 є великий автопарк, в якому представлені машини різного рівня комфортабельності. За рахунок цього задовольняються запити навіть найвибагливіших клієнтів. Всі автомобілі знаходяться у відмінному стані, мають чистий та зручний салон.

Компанія користується попитом серед мешканців міста: за час роботи вона зуміла напрацювати велику клієнтську базу. Понад 80% пасажирів після першої поїздки стають постійними клієнтами. Бронюйте машину прямо зараз за коротким номером 8282, і досвідчений водій швидко і безпечно доставить вас за вказаною адресою.

Тариф Економ

Тариф Стандарт