Таксі 8282 пропонує своїм клієнтам різні тарифи. Вартість поїздки визначається декількома факторами – габаритами авто, кількістю місць, дальністю поїздки, комфортабельністю та геолокацією. Один із найпопулярніших тарифів – Стандарт. Обслуговування клієнтів виконується на комфортабельних авто з чистим та доглянутим салоном.

Головне завдання перевізника – своєчасна та комфортабельна доставка пасажира за вказаною адресою. Водії таксі 8282 мають великий стаж роботи, що гарантує безпеку поїздки. Співробітники дотримуються дбайливого стилю водіння і суворо дотримуються правил дорожнього руху, що дозволяє мінімізувати ризик виникнення аварійних ситуацій.


Розцінки на Таксі 8282 з категорії стандарт

Для тарифу стандарт компанією-перевізником встановлено такі розцінки:

 подача машини за вказаною адресою – 50 грн.;
 вартість одного кілометра по місту та за його межами – 8 грн.;
 очікування пасажира – 2 грн.

Після приїзду машини на вказану адресу простий машини протягом трьох хвилин не оплачується. Подальше очікування клієнта тарифікується згідно з вказаними вище розцінками. Вартість поїздки оголошується в момент оформлення заявки та залишається незмінною до її завершення. Замовити машину можна за коротким номером 8282, дзвінок за яким безкоштовний.

Альтернативний спосіб виклику таксі – використання мобільного додатка. Завантажити програму можна з веб-ресурсу служби. Посилання для завантаження мобільного клієнта доступне безкоштовно всім користувачам. Додаток сумісний із гаджетами, що працюють на базі операційних систем Android та iOS.

За допомогою програми можна відстежувати, де зараз знаходиться замовлений автомобіль, і завдяки цьому вийти вчасно без доплати за простий. Також у мобільному додатку клієнт може самостійно прорахувати вартість поїздки за вказаним маршрутом. Розплатитися за послуги таксі можна готівкою або карткою, підв’язаною до програми.


Переваги таксі класу стандарт

Більшість клієнтів вже давно оцінили переваги від користування послуг компанії-перевізника 8282. Замовити машину можна в будь-який час. Заявки від пасажирів приймаються у будні та вихідні дні, а також на загальнодержавні свята.

До основних вигод таксі класу стандарт слід зарахувати:

 пасажирські перевезення по місту та за його межами;
 погодинний супровід клієнта;
 висока компетенція та великий водійський стаж співробітників;
 дбайливе ставлення до багажу пасажира;
 своєчасне подання машини за заданою адресою;
 комфортабельні та доглянуті салони авто.

Безпека поїздки забезпечується наявністю великого стажу водія у співробітників служби. Всі таксисти шанобливо ставляться до пасажирів, а також мають такі моральні якості як тактовність, доброзичливість і уважність. Завдяки цьому подорож проходить максимально комфортно без незручностей та незручних моментів.

На першому місці Таксі 8282 – використання індивідуального підходу до кожного з клієнтів. Завдяки цьому після першої поїздки 80% пасажирів стають постійними клієнтами транспортної компанії. На сьогоднішній день у перевізника напрацьовано величезну клієнтську базу, тому водії служби забезпечені регулярними замовленнями по місту та за його межами.

Якщо ще є питання щодо замовлення авто, можна набрати короткий номер 8282 і уточнити у диспетчера всі моменти, що цікавлять. Привітні співробітники служби із задоволенням дадуть відповіді на запитання та вислухають наявні пропозиції.

Тариф Економ

Тариф Комфорт